השירותים שלנו

שיחת ייעוץ בזום

באתר שלנו, שנכתב כולו על ידינו תמצאו הרבה חומר והרבה ידע, חופשי לכולם, מה שנקרא באהבה.
אז תקראו בכייף וגם אם אתם רק מבררים פרטים ראשוניים על קפריסין וגם אם אתם כבר בשלב מתקדם יותר ורוצים להעמיק יותר או להתכונן להגעתכם לקפריסין.

לכם אנו מציעים שרות של שיחת זום בה נדבר על מצב השוק העכשוי, מיסים, משכנתאות, שטחים ובנייה, מה שמעניין לכם. נענה על כל השאלות שתכינו, נעבור על מפות, תקבלו אוריינטציה וטיפים מהשטח. ביחד נתכנן סדר פעולות נדרש כדי שתוכלו לקדם את רצונותיכם. לאחר שיחה זו תדעו הרבה יותר. תקבלו תשובות מוסמכות ולא שמועות ותהיו מוכנים יותר לקראת הגעתכם לקפריסין.

מחיר שיחת הזום 350 ש״ח

במידה ואתם ממשיכים איתנו לליווי מעטפת או ליווי VIP יקוזז התשלום ממחיר הליווי.

* לאחר התשלום תעברו למערכת לקביעת תורים ותוכלו לקבוע שיחת זום ביום ושעה הנוחים לכם

ליווי VIP מלא לרכישה​

אתם רוצים שנהייה אתכם בשטח בכל הדרך? רוצים ראש שקט לגמרי ולהנות מהחוויה? הליווי הזה הוא לגמרי עבורכם.

מה אומר בעצם ליווי VIP שלנו? נתחיל בשיחת זום ראשונית בה נכיר ונעבור על הבסיס הנדרש יחד עם הגדרת רצונות מול תקציב. כשבוע לפני הגעתכם נקיים פגישת זום נוספת להתאמות אחרונות. כשתגיעו נהייה ביחד בסיור נכסים שנבחרו על פי דרישותיכם, ממגוון של מתווכים אמינים שאנו מכירים כבר שנים.

לאחר מציאת הנכס, נגיע ביחד למשרד עריכת הדין שייצג אתכם בכל התהליך עד להשלמתו המוצלחת. נמשיך ללוות ולהנחות אתכם בכל מה שקשור להשגת המסמכים הנכונים, תרגומים, אפוסטיל והעברת כסף מישראל לצורך הרכישה. באם תדרשו גם למשכנתא נגיע ביחד לבנק לפגישת הכרות והתחלת תהליך פתיחת החשבון ובקשת המשכנתא. אם תדרשו לשיפוצים ובנייה נקיים גם פגישות אלו אתכם.

מקווים שהעברנו המסר. נהייה אתכם בכל מה שנדרש עד שהנכס מועבר על שמכם. התשלום הינו קבוע לכולם ללא קשר לערך הנכס שרכשתם.

מחיר השירות 1500 אירו+מעמ
(300 אירו+מעמ משולמים מראש כדמי רצינות. 1200 אירו+מעמ משולמים לאחר חתימת חוזה הרכישה)

ליווי מעטפת לרכישה ​

אתם מאלו שאוהבים להסתובב לבד עם מתווכים מקומיים אבל רוצים להיות מוכנים, בטוחים ולהתעסק רק בחלק הכייפי של בחירת הנכס? אז בשמחה. לכם התאמנו אופן ליווי שונה.

מה כולל ליווי המעטפת שלנו? נתחיל בשיחת זום ראשונית. נכיר ונעבור על כל מה שנדרש מבחינת התאמת רצונות לתקציב. בשיחה תוכלו גם להתייעץ איתנו על נכסים שכבר ראיתם או חושבים לראות. ניתן טיפים והמלצות מהשטח כך שתוכלו להגיע מוכנים יותר. כשאתם מגיעים תוכלו להסתובב עם כל מי שתרצו, כולל גם מתווך מטעמנו, אבל ממש לא חובה. רוצים להתייעץ איתנו לפני רכישה, בבקשה. לא תרצו להתייעץ ורק תודיעו לנו שמצאתם נכס ספציפי שמעניין אתכם ואתם מעוניינים להתקדם לרכישה? מעולה ומזל טוב!

נתחיל לפקח על תהליך הרכישה, נעבוד עם המערכות המנוסות שלנו, נהייה זמינים עבורכם לייעוץ ותמיכה בסלולארי או במייל ופשוט נדאג שהכל יעשה בצורה הטובה והנכונה עד לרישום הנכס על שמכם. נלווה גם את תהליך השגת האישורים להעברת כספים והגשת ניירת בקפריסין. נקשר אתכם עם אנשי מפתח בבנק לצורך פתיחת חשבון והגשת בקשה למשכנתא ונעקוב אחרי כל תעבורת המיילים הכרוכה בעניין.
אתם תהנו גם מהשירות שלנו וגם מהכוח הנובע מהיותכם חלק מקבוצת לקוחות גדולה.

מחיר השרות 750 אירו +מע"מ

300 אירו משולמים כמקדמה. היתרה תשלום לאחר חתימת חוזה הרכישה

סיור בכפרים הקרובים

הסביבה הכפרית סביב פאפוס מהווה שמורת טבע של ממש. כפרים מהממים שכמותם אמנם ניתן למצוא באירופה, אבל פה הם נמצאים במרחק נסיעה של עד חצי שעה בלבד מהעיר, הים ושדה התעופה.

בסיור נבקר בכל הכפרים המעניינים בסביבות פאפוס. חשוב לציין שאנחנו נבקר בכפרים המסורתיים ולא בכפרי הפרוור של פאפוס כמו טאלה.

בסיור תוכלו להתרשם מהאופי הכפרי, לראות דוגמאות לבתים ושטחים לבנייה. תוכלו לראות מה ואיפה קנו כבר משפחות ישראליות, תוכלו להתרשם מפרוייקטי בנייה שלנו, תקבלו אוריינטציה על מיקומי הכפרים, אופי הכבישים, אטרקציות מקומיות ועוד כל מה שיעניין אתכם לדעת. בסך הכל נבלה ביחד כמה שעות וזו הזדמנות עבורכם לקבל הרבה ידע ולשאול את כל השאלות ולקבל תשובות מאיתנו שחיים בכפר שכזה.

מחיר הסיור 400 אירו +מע"מ

משך הסיור 5-6 שעות

*סיור אורינטציה לא בסיור למציאת נכס ספציפי.