מי אנחנו ולמה איתנו

רכישת נדל"ן בקפריסין

שלום לכם ושמחים שקפצתם לבקר אותנו.

אנחנו מוריה ואופיר וכתבנו את האתר הזה במו ידנו, כל מילה שבו, על מנת לעזור ולקדם את הצלחת הישראלים המגיעים לקפריסין למטרות שונות ועל הדרך גם להרוויח מעמל כפינו והשרות האיכותי אותו אנחנו מציעים לכם . ממש החל מהאתר הזה והתכנים שבו.

אתם מוזמנים בכייף לקרוא, רצוי כמה שיותר. בניגוד למקובל, אנחנו מאוד אוהבים שהלקוחות שלנו מגיעים עם ידע, וכמה שיותר ממנו. הרבה יותר כייף לנו לעבוד עם אנשים שיודעים ולמען האמת, אנחנו לא מסוג האנשים שרוצים או יכולים לטפל בלקוחות שצועדים בתלם שהתוו להם באופן עיוור. לכן אנחנו מגדירים עצמנו מראש כמלווי התהליך שלכם ולא בשמות אחרים.  אבל לדעת זה לדעת, כן? אנחנו לא מדברים על ידע שנרכש בשיחות סלון עם מישהו שקנה או שדודה שלו קנתה או שכריסטוס מהבית קפה ליד המלון בקפריסין סיפר לו או לכם כל מה שצריך לדעת בחמש דקות. 

זו העשייה שלנו, זה השוק בו אנחנו חיים וחשוב לנו שתשמר סביבה בטוחה עבור הישראלים המגיעים לכאן. כל חריגה, כל סיפור שמסתיים לא טוב, כל מפגש שמסתיים בטונים צורמים פוגע בנו גם כן ולכן חשוב לנו מאוד שהרוב המוחלט של המפגשים בין ישראלים לקפריסאים או בני לאומים אחרים בקפריסין יסתיים בטוב. ברור שאי אפשר 100% כי לא בהכל אנחנו יכולים לשלוט, לא כולכם עוברים דרכנו. אבל אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לצמצם התופעה ולכן אנו תמיד זמינים לעזור במקרים שבהם אתם מרגישים שהסתבכתם. אתם מרגישים שאתם בבעייה, גם אם לא לקוחות שלנו, אל תהססו להתקשר, נעזור במה שאנחנו יכולים ובאהבה.

אנחנו חושבים שכשרוצים לרכוש נדל”ן במדינה זרה כדאי מאוד להעזר במישהו בעל נסיון, ידע ורשת קשרים מסועפת.
אפשר גם אחרת, כמובן. אם יש לכם הזמן, האמצעים והסבלנות אבל ייעוץ ולווי טוב יחסוך לכם זמן, כסף וסטרס מיותר.

אז למה לעבוד איתנו?

כי אנחנו הרבה מעבר לדף נחיתה, נמצאים ופועלים עם קבלות, בקפריסין כבר שבע שנים, מצאנו את ביתנו בכפר קטן ליד פאפוס, מתוך פילוסופית החיים שלנו השתלבנו עם מקומיים, אנגלים וקפריסאים בעלי נסיון בנדל”ן מקומי של מעל 15 שנים. כאלו שחוו על בשרם את המשבר הגדול, היו מספיק טובים כדי לשרוד אותו והיום חכמים ומנוסים יותר. 

יחסי העבודה הפכו בהדרגה ליחסי חברות והקמנו סביבנו רשת מסועפת של אנשי מקצוע שאנו מכירים ממש מקרוב ושזכו באמוננו. רשת זו מאפשרת לנו להציע לכם לווי עסקי מלא להשקעות או למציאת ביתכם אתם או בית נופש עבורכם. כל מה שתרצו לעשות בקפריסין.

בשלב הבא של התפתחותנו הקמנו עם שותפים קפריסאים חברת השקעות, העוסקת בנדל"ן בעיקר אבל ממש לא רק. יש לכם רעיון יזמי מעניין? רוצים להביא עסק חדש לקפריסין? דברו איתנו. נקשיב, ננתח ונראה מה עושים. אנחנו יודעים לפנות לקרנות של האיחוד לקבלת מענקים והלוואות עבור עסקים ואנחנו גם מוכנים להצטרף ליוזמות האלו במידה ונחשוב שהן ממש טובות.

לחברת ההשקעות יש גם זרוע מבצעת. חברה קבלנית רשומה בקפריסין. השילוב בין הכל מאפשר לנו להציע לכם מה שנקרא One stop shop בסביבה בטוחה, הגונה ומאוד מאוד ברורה. כנסו לדף היזמות בקפריסין שכתבנו ותוכלו להתרשם. אבל אח"כ אם לא אכפת לכם. אם אתם כבר פה תקראו בבקשה עד הסוף ואחרי זה תמשיכו לטייל באתר.

חשיפה – אנחנו חיים בכפר ומאוד אוהבים את הסביבה. רכישת נכס בכפר הרבה יותר מורכבת מדירה בפאפוס, גם מבחינה משפטית וגם בהבנת אופי הבניה עצמו. ההשואתיות מורכבת יותר ונדרש הרבה נסיון כדי לזהות עיסקות טובות ולהזהר מרעות. אוהבים את הכפר אבל המשרד שלנו נמצא בפאפוס העיר ושותפינו שועלים ותיקים בתחום הדירות והשטחים לבנייה, כל שותף וההתמחות שלו. ככה אתם מקבלים את מירב הידע וחשופים למגוון אפשרויות נרחב,

אנחנו ישראלים – מדברים בשפה שלכם, לא רק השפה המדוברת אלא הרבה מעבר לזה, מבינים את הצרכים והאילוצים שלכם, מאיפה אתם באים. אתם זה בעצם אנחנו מלפני כמה שנים.

התהליך שלנו שקוף וברור. אנחנו מלווים אתכם ודואגים לאינטרסים שלכם. שיתופי פעולה הם דרכנו ומראש תחשפו גם לנכסים שלנו וגם לנכסים נוספים ממגוון מתווכים, בנקים ומוכרים פרטיים. 

אבל, בכייף תהיו עצמאים, מצאתם משהו שנראה מעניין, שתפו אותנו. במקרים רבים נכיר את הנכס וההסטוריה שלו או שנוכל לברר בקלות. נבדוק רקע ונבוא איתכם לפגישה. כשאנחנו בסביבה מדברים איתכם אחרת לגמרי. תפקידנו יהייה לשאול את השאלות הנכונות, להצביע בפניכם על בעיות אפשריות, על יתרונות אם יש ולדאוג שתקבלו את המידע הנכון והאמין לגבי מחירי קנייה ו/או השכרה הקיימים בשוק בזמן זה. 

 

מוזמנים גם לקרוא את דף סיפורי הלקוחות שלנו המתארים את חווייתם איתנו במהלך רכישת הנכס שלהם בקפריסין.

והתשלום על שירותנו

אף אחד לא עובד בחינם! גם לא צדיקים כמונו. מי שיגיד לכם שהוא עובד בלי כסף, תברחו.

בקפריסין נהוג שהמוכרים משלמים את עלות התיווך ולא סתם זה המצב פה. אתם רואים בזה משהו חיובי וברוב המקרים זה אכן נכון. אבל למעשה המצב הזה גורם לכך שאתם כקונים רואים רק את המחיר סופי הכולל את כל העמלות והוא אינו שקוף לכם. ללא ספק מגיע שכר למתווכים, גם לחברה שלנו. אבל יש עמלות ויש הגזמות. תפקידנו הוא להשאיר את העמלות ולמנוע את ההגזמות.

התשלום לנו הוא עבור שירותי יעוץ ולווי וכשכזה הינו קבוע ואינו תלוי במחיר הנכס הנרכש. אנחנו מחויבים ליצג אתכם ולדאוג לטובתכם. להשיג את המחיר הטוב ביותר לנכס הנכון ביותר עבורכם והעלות שלנו תוחזר לכם בריבית בעת הרכישה.

גם בעניין המחיר אנחנו מאוד ברורים, עלות השירות שלנו:

1500 אירו + מע"מ ממנו ישולמו דמי רצינות בלתי חוזרים של 300 אירו לפני הגעתכם לסיור המשותף שלנו ו- 1200 אירו לאחר חתימת חוזה רכישה. 

התשלום הזה יחול בכל מקרה שתרצו במעורבותנו ונוכחותנו בשטח והוא כולל בתוכו את כל מה שידרש שהעסקה שלכם תהייה טובה ומוצלחת ושבדרך גם תהנו מהחוויה. אתם מקבלים הרבה ידע, נסיון ונהנים מראש שקט וביטחון מלא. מאיתור הנכס ועד השלמת הקנייה ורישומו על שמכם. אה, ולא פחות חשוב לציין. השירות שלנו אינו מוגבל בזמן או במספר הסיורים הנדרשים לכם כדי למצוא בדיוק את מה שרציתם.

כלכלת קפריסין

הצמיחה הכלכלית של קפריסין ממשיכה לעלות מעבר לכל הציפיות. כאחת מכלכלות גוש האירו הצומחות במהירות, סדר העדיפות של המדינה משתנה כעת להבטחת המשך הצמיחה על

קראו עוד »

השרותים שלנו

אנחנו תמיד מקשיבים לכם ומשתדלים למלא את הצרכים כמיטב יכולתנו. מתוך הקשבה זו אנו מציעים לכם כיום מגוון שירותים שיאפשרו לכם להיות מודולרים ולבחור רק את מה שמתאים לכם. משיחת ייעוץ בזום דרך סיורי אוריינטציה בכפרים, ליווי מעטפת לרכישה בטוחה בקפריסין ועד ליווי ה – VIP שלנו.

להתראות  בקרוב

מוריה ואופיר 

רוצים לצאת למסע הזה ביחד? השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

טלפון : 052-445-5128

אימייל: [email protected]

אתר: omroads.com