השירותים שלנו

ליווי VIP מלא לרכישה​

אתם רוצים שנהייה אתכם בשטח בכל הדרך? רוצים ראש שקט לגמרי ולהנות מהחוויה? הליווי הזה הוא לגמרי עבורכם.

מה אומר בעצם ליווי VIP שלנו? נתחיל בשיחת זום ראשונית בה נכיר ונעבור על הבסיס הנדרש יחד עם הגדרת רצונות מול תקציב. כשבוע לפני הגעתכם נשלח אפשרויות רלוונטיות על פי מה שהחלטנו ביחד, כך כשתגיעו לסיור תהייה לכם הכרות מוקדמת עם רוב מה שנראה. הנכסים שנבקר בהם מגיעים ממגוון של מתווכים וקבלנים אמינים שאנו מכירים כבר שנים.

לאחר מציאת הנכס, נגיע ביחד למשרד עריכת הדין שייצג אתכם בכל התהליך עד להשלמתו המוצלחת. נמשיך ללוות ולהנחות אתכם בכל מה שקשור להשגת המסמכים הנכונים, תרגומים, אפוסטיל והעברת כסף מישראל לצורך הרכישה. באם תדרשו גם למשכנתא נגיע ביחד לבנק לפגישת הכרות והתחלת תהליך פתיחת החשבון ובקשת המשכנתא. אם תדרשו לשיפוצים ובנייה אנו יכולים לעזור גם בזה.

מקווים שהעברנו המסר. נהייה אתכם בכל מה שנדרש עד שהנכס מועבר על שמכם. התשלום הינו קבוע לכולם ללא קשר לערך הנכס שרכשתם.

מחיר השירות 1500 אירו+מעמ
(300 אירו+מעמ משולמים מראש כדמי רצינות. 1200 אירו+מעמ משולמים לאחר חתימת חוזה הרכישה. בשקלים לפי שער יציג)


* עבור ליווי לרכישת נדל"ן בכפרים מחוץ לרצף העירוני של פאפוס המקדמה תיהיה 500 אירו +מע"מ

שיחת ייעוץ בזום

באתר שלנו, שנכתב כולו על ידינו תמצאו הרבה חומר והרבה ידע, חופשי לכולם, מה שנקרא באהבה.
אז תקראו בכייף וגם אם אתם רק מבררים פרטים ראשוניים על קפריסין וגם אם אתם כבר בשלב מתקדם יותר ורוצים להעמיק יותר או להתכונן להגעתכם לקפריסין.

לכם אנו מציעים שרות של שיחת זום בה נדבר על מצב השוק העכשוי, מיסים, משכנתאות, שטחים ובנייה, מה שמעניין לכם. נענה על כל השאלות שתכינו, נעבור על מפות, תקבלו אוריינטציה וטיפים מהשטח. ביחד נתכנן סדר פעולות נדרש כדי שתוכלו לקדם את רצונותיכם. לאחר שיחה זו תדעו הרבה יותר. תקבלו תשובות מוסמכות ולא שמועות ותהיו מוכנים יותר לקראת הגעתכם לקפריסין.

מחיר שיחת הזום 400 ש״ח + מע"מ

במידה ואתם ממשיכים איתנו לליווי מעטפת או ליווי VIP יקוזז התשלום ממחיר הליווי.

* לאחר התשלום תעברו למערכת לקביעת תורים ותוכלו לקבוע שיחת זום ביום ושעה הנוחים לכם

סיור בכפרים הקרובים

הסביבה הכפרית סביב פאפוס מהווה שמורת טבע של ממש. כפרים מהממים שכמותם אמנם ניתן למצוא באירופה, אבל פה הם נמצאים במרחק נסיעה של עד חצי שעה בלבד מהעיר, הים ושדה התעופה.

בסיור נבקר בכל הכפרים המעניינים בסביבות פאפוס. חשוב לציין שאנחנו נבקר בכפרים המסורתיים ולא בכפרי הפרוור של פאפוס כמו טאלה.

בסיור תוכלו להתרשם מהאופי הכפרי, לראות דוגמאות לבתים ושטחים לבנייה. תוכלו לראות מה ואיפה קנו כבר משפחות ישראליות, תוכלו להתרשם מפרוייקטי בנייה שלנו, תקבלו אוריינטציה על מיקומי הכפרים, אופי הכבישים, אטרקציות מקומיות ועוד כל מה שיעניין אתכם לדעת. בסך הכל נבלה ביחד כמה שעות וזו הזדמנות עבורכם לקבל הרבה ידע ולשאול את כל השאלות ולקבל תשובות מאיתנו שחיים בכפר שכזה.

מחיר הסיור 400 אירו +מע"מ (תשלום לפני הסיור.בשקלים לפי שער יציג)

משך הסיור 5-6 שעות

*סיור אורינטציה לא סיור למציאת נכס ספציפי.

הפנייה למתווך קפריסאי דובר אנגלית

כפי שידוע לכם אנחנו לא מתווכים אלא עובדים עם מתווכים אמינים ומקצועיים שאנחנו מכירים שנים.  לכן למי שמעוניינים שמתווך נדל"ן קפריסאי , מקצועי דובר אנגלית יפנה אליכם, מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות. הוספנו גם מספר שאלות שהן לא חובה רק בכדי שנכיר אתכם יותר טוב ונוכל להעביר למתווך המתאים. 

מדיניות ביטולים

כלל השירותים- ביטול מיד לאחר תשלום המקדמה ההחזר בניכוי 5%. הניכוי עבור עלויות בנק ואדמיניסטרציה.
עבור סיורים, ביטול לאחר שיחת זום ראשונית ההחזר בניכוי 100 אירו. ביטול פחות מ 14 יום לפני הסיור לא יהייה החזר בכלל.
*** שימו לב ההתחייבות שלנו אליכם היא לארגן יום סיור אופטימלי המורכב ממפגש עם מתווכים וקבלנים רבים, במידה ובזמן ארגון הסיור נמצא שאתם כבר רשומים אצל מתווכים וקבלנים מקומיים ובכך מונעים מאיתנו את ביצוע עבודתנו הרי שיום הסיור יחשב כמבוטל על ידכם. ***