תקופת הקורונה (COVID-19) היא תקופה של חוסר וודאות בכל העולם ובקפריסין גם. במיוחד בהיות התיירות מרכיב חשוב בכלכלת קפריסין. שוק הנדל”ן הקפריסאי נפגע כמו כולם אבל קפריסין עצמה נפגעה מעט מאוד מוירוס הקורונה וכבר פתחה את מרבית ענפי המשק. בין קפריסין לישראל מתקיימים מגעים מתקדמים להגדרת אזור ירוק משותף ותכנון חזרה של תיירים ישראלים לפאפוס כבר במהלך חודש יולי. אין ספק שקפריסין בהיותה היעד התירותי הסמוך לישראל תרוויח מהבעיתיות שבטיסות ארוכות ותהנה מהגעת ישראלים רבים אליה תיירים ומשקיעי נדל”ן כאחד.

כשרוצים לרכוש נדל”ן במדינה זרה כדאי מאוד להעזר במישהו בעל נסיון, ידע ורשת קשרים מסועפת.
אפשר גם אחרת, כמובן. אם יש לכם הזמן, האמצעים והסבלנות אבל יעוץ ולווי טוב יחסוך לכם זמן וכסף.
תקראו עד הסוף.. עדיין תרצו להיות עצמאים בשטח. נשמח לעזור לכם גם ככאלו ואפילו ניתן לכם כמה טיפים חשובים כבר בכתבה הזו.

טיפ ראשון לעצמאים: קפריסין היא מקום קטן ואין ממש סודות פה.

אז למה לעבוד איתנו?

כי אנחנו הרבה מעבר לדף נחיתה, נמצאים בקפריסין כבר שלוש שנים, מצאנו את ביתנו בכפר קטן ליד פאפוס, מתוך פילוסופית החיים שלנו השתלבנו עם מקומיים, אנגלים וקפריסאים בעלי נסיון בנדל”ן מקומי של מעל 15 שנים. כאלו שחוו על בשרם את המשבר הגדול, היו מספיק טובים כדי לשרוד אותו והיום חכמים ומנוסים יותר. הצטרפנו לחברה קפריסאית בין לאומית העוסקת גם בפיתוח, בניה ושיפוץ בהתמחות לבתי כפר.

טיפ שני לעצמאים: עם היציאה מהמשבר התמלאה קפריסין במתווכים כמו פטריות לאחר הגשם. תבדקו היסטוריה.

יחסי העבודה הפכו בהדרגה ליחסי חברות והקמנו סביבנו רשת מסועפת של אנשי מקצוע שאנו מכירים ממש מקרוב ושזכו באמוננו. רשת זו מאפשרת לנו להציע לכם לווי עסקי מלא להשקעות ולווי קליטה מלא להשתקעות. כל זאת במחירים מוזלים שהשגנו עבורכם.

העובדה שאנו גם עוסקים בפיתוח, שיפוץ נכסים ישנים ובנייה של בתים חדשים, מאפשרת לנו לייעץ, לעזור או לבצע במידה ותחליטו לקנות נכס לשיפוץ. אתם תרוויחו ממסעות חיפוש המציאות שלנו כי כבר יודעים מעולה להעריך מתי העיסקה כדאית ומה הכשלים שצריך לבחון.

טיפ שלישי לעצמאים: הקפריסאים שאותם תכירו בתהליך לא עובדים אצלכם. דברו איתם בגובה העיניים.

אוהבים את הכפרים ומתמחים בהם – רכישת נכס בכפר הרבה יותר מורכבת מדירה בפאפוס, גם מבחינה משפטית וגם בהבנת אופי הבניה עצמו.ההשואתיות מורכבת יותר ונדרש הרבה נסיון כדי לזהות עיסקות טובות ולהזהר מרעות.

אנחנו ישראלים – מדברים בשפה שלכם, לא רק השפה המדוברת אלא הרבה מעבר לזה, מבינים את הצרכים והאילוצים שלכם, מאיפה אתם באים. אתם זה אנחנו מלפני כמה שנים.

טיפ רביעי לעצמאים: לא כל מי שמקומי, נחמד, מחייך ומזמין אתכם אליו הביתה דווקא רוצה בטובתכם.

התהליך שלנו שקוף וברור. אנחנו מלווים אתכם ודואגים לאינטרסים שלכם. שיתופי פעולה הם דרכנו ומראש תחשפו לנכסים שלנו וגם לנוספים ממגוון מתווכים ומאתרים פרטיים. אבל בכייף תהיו עצמאים, מצאתם משהו שנראה מעניין, שתפו אותנו. במקרים רבים נכיר את הנכס וההסטוריה שלו או שנוכל לברר בקלות.נבדוק רקע ונבוא איתכם לפגישה. כשאנחנו בסביבה מדברים איתכם אחרת לגמרי. תפקידנו יהייה לשאול את השאלות הנכונות, להצביע בפניכם על בעיות אפשריות, על יתרונות אם יש ולדאוג שתקבלו את המידע הנכון והאמין לגבי מחירי קנייה ו/או השכרה הקיימים בשוק בזמן זה.

אז למה לעבוד איתנו?

אף אחד לא עובד בחינם מי שיגיד לכם שהוא עובד בלי כסף תברחו.
בקפריסין נהוג שהמוכרים משלמים את עלות התיווך אבל בכל מקרה אתם רואים מחיר סופי הכולל את כל העמלות והוא אינו שקוף לכם.
התשלום לנו הוא עבור שירותי יעוץ ולווי וכשכזה הינו קבוע ואינו תלוי במחיר הנכס הנרכש.
אנחנו מחויבים ליצג אתכם ולדאוג לטובתכם. להשיג את המחיר הטוב ביותר לנכס הנכון ביותר עבורכם.
אנו עובדים בשבילכם. והעלות שלנו תוחזר לכם בריבית בעת הרכישה.
מוזמנים לפנות ולהתייעץ וכשתחליטו נשמח לעמוד לרשותכם.

מה תקבלו מאיתנו וכמה זה עולה

כלכלת קפריסין

הצמיחה הכלכלית של קפריסין ממשיכה לעלות מעבר לכל הציפיות. כאחת מכלכלות גוש האירו הצומחות במהירות, סדר העדיפות של המדינה משתנה כעת להבטחת המשך הצמיחה על

Read More »

לפרטים נוספים אנא השאירו פנייתכם

וניצור אתכם קשר בהקדם

טלפון : 052-445-5128

אימייל: omroads@gmail.com

אתר: omroads.com