נדל"ן בקפריסין

ייעוץ למשקיעים ומבקשי מגורים בקפריסין

למה אנחנו?

כי אנחנו בדיוק כמוכם רק לפני ארבע שנים והיום אנו ישראלים בקפריסין, מתגוררים בביתנו בכפר מקסים ליד פאפוס שבממוקמת בחלקה הצפון מערבי של קפריסין ועוסקים ביעוץ השקעות נדל"ן והשקעות בתחומים עסקיים אחרים ומלווים משקיעים בקפריסין בכלל ובהתמחות באזור פאפוס בפרט. אנו שותפים בחברת נדל"ן מקומית כך שאנחנו לא רק מדברים על שוק הנדל"ן בפאפוס אלא גם פעילים בו באופן אקטיבי. פאפוס העיר והכפרים הסובבים אותה מספקים לנו שפע הזדמנויות להשקעה בנדל”ן ואנחנו יחד עם הצוות הקפריסאי שלנו יכולים לסייע לכם בכל תחום הקשור להשקעתכם… ובעברית.

אנחנו

איך אנחנו פועלים?

"במקום לנסות להיות מעניין עבור הלקוחות שלך… תהייה מעוניין בהם.” 

זה הקו המנחה אותנו לכל אורך הדרך, אנחנו נטו כאן בשבילכם עם האגו בצד, לא שייכים לשום קבוצת ענק או תאגיד מתוחכם. אנשים כמוכם לא יותר ולא פחות. מחויבים לכם ולהצלחתכם ויכולים לפרוש בפניכם רשת שלמה של קשרים בשוק הנדל"ן בפאפוס. מהמשרדים הגדולים עד למתווכים הקטנים והמשפחתיים. כולם אנשים רציניים ששרדו את משבר 2012  ויודעים זהירות וצניעות מהי. אנחנו סומכים על כל מי שתפגשו במסגרת העבודה המשותפת שלנו אבל מבחינתנו חשובה רק שביעות הרצון שלכם. זה שם המשחק כאן ומי שמביא את הנכס המתאים ביותר לכם יקבל את העסקה ומי שלא יחכה לפעם הבאה. הכל ברור ואין לנו מחויבות לאף אחד מהמתווכים.

ניסיון

הניסיון שצברנו במהלך השנים בלווי משקיעי נדל"ן ובהשקעות הנדל"ן שלנו לימד אותנו מה חשוב לנו הישראלים, מה לבדוק ועם מי לעבוד. אלו אזורים בפאפוס יותר כדאיים להשקעה בנדל"ן כיום ולאלו תחזית צמיחה לעתיד הקרוב והרחוק, מי אנשי המקצוע האמינים בשוק שניתן לסמוך עליהם, אילו דירות בפאפוס שווה לרכוש ומאלו להתרחק כמו מאש. וכשמגיעים עם רצון לנכס נדל"ן בכפרים סביב פאפוס, בין אם למגורים או לבית נופש ואפילו כהשקעת נדל"ן לטווח ארוך יש לדעת בדיוק מה עושים. החל מבחירת הכפר, שיהיה שווה, יציב ונעים לשהייה לזרים וכלה בהבנה בבנייה כפרית, במיוחד בתי אבן ואיתור הבעיות הנפוצות ברישוי הנכס ובהליך הבנייה עצמו. אנחנו יודעים לקחת "בית חורבה" כפרי לשיפוץ ולהחזירו למצב חדש ועדיין לשמור על חזותו הכפרית המסורתית שלו כפי שהיה בעבר ואנחנו גם יודעים להגיד איזו "חורבה" תישאר כזו לעד וכל שקל שתכניסו בה ייזרק לפח. בקפריסין נקברו הרבה חלומות נדל"ן של משקיעים שלא היו מוכנים, לא ידעו מספיק, היו חמדנים מדי ועשו שטויות, כשנסתובב ביחד נראה לכם דוגמאות לכאלו. התפקיד שלנו הוא לוודא שאתם תקבלו את כל הנדרש בכדי לקבל החלטת השקעה מושכלת ואז להיות אחראים על ביצועה המלא עד הפרט האחרון. והכל נעשה בנעימות ומקצועיות ומכוון לחוויית קניה נעימה ובטוחה.

לפרטים נוספים אנא השאירו פנייתכם

וניצור איתכם קשר בהקדם

עבודת צוות

אנחנו נמדדים תמיד באיכות השירות שלנו וכדי לתת את הכי טוב שיש בנינו סביבנו צוות מקומי מובחר. הצוות הזה נבנה בהכרות אישית ועבודה יחד במשך שנים וכבר מנוסה ומיומן בעבודה כצוות ויכול לכסות את כל התחומים הנדרשים לכם בעת רכישת נכס הנדל"ן שלכם בפאפוס וגם לאחריה במחירים מיוחדים עבורכם. משקיעי הנדל”ן בפאפוס או מחפשי דירות הנופש והמגורים באזורים סביב פאפוס השוכרים את שרותינו נהנים ממחירים מוזלים מיוחדים ואנחנו מתאמים ומפקחים על הכל מקרוב.

מתאימה לכם דירת סטודיו אחת כהשקעה בפאפוס? או אתם מתעניינים בהשקעת נדל"ן גדולה יותר ומחפשים להשקיע ברכישת בניין שלם בפאפוס לשיפוץ ומכירה? לנו זה אותו הדבר, אנחנו רואים בני אדם, ובני אדם חשובים לנו ולכן נדאג שתהיו מוקפים ומטופלים היטב בכל שלב ואנחנו נהייה אחראים שתקבלו את הכי טוב שיש בתחום התקציב הרצוי לכם. אולי נציע נכס קצת יותר יקר אם נחשוב שיש לכך הצדקה אבל תמיד נמנע מלהכניס אתכם למקומות שאינם טובים לכם. העבודה היא אישית מולכם ולכן חשוב לנו מאוד להכיר אתכם ככל הניתן.

יעוץ ולווי ישראלים בקפריסין הינה עבודת צוות בין לאומית

שרותים

חוץ מאיתור נכסי נדל"ן בפאפוס וסביבתה הליווי שלנו כולל תחומים רבים כמפורט מטה, משירותי עריכת דין וראיית חשבון עד לעיצוב הדירה בפאפוס או תכנון ארכיטקטוני של ביתכם בכפר. כל מה שנדרש להפוך את חווית החיפוש הנדל"ני שלכם בקפריסין לחוויה טובה ומהנה.

דברו איתנו, שיחה לא מחייבת, מקסימום תכירו אנשים כמוכם ותשמעו קצת טיפים מהניסיון שרכשנו בקפריסין. ספרו לנו מה אתם רוצים, מהו החלום ואנחנו נספר מה אפשרי נכון להיום ואיזה נכס נדל"ן בקפריסין נמצא בהישג ידכם ואם נתאים נוכל לצאת לדרך ביחד לדרך משותפת.

במידה ואתם מתעניינים במגורים, אפילו חלקיים, אפילו לנופש באזור פאפוס ומוצאים באתר שלנו בעיקר חומר על השקעות נדל"ן הרי שאין הדבר אומר שאתם רחוקים מליבנו. ההפך הוא הנכון. אבל לצערנו, נכון להיום אתם מועטים מדי ולכן אתם מטופלים באופן מיוחד. מוזמנים בשמחה להתקשר אלינו, להתיעץ ולהעזר בניסיוננו. אנו מבטיחים שנעזור כך או כך ככל יכולתנו.

נלך אתכם  יד ביד כדי שהרכישה תהפוך לחוויה טובה, יעילה, בטוחה ובהחלט גם מהנה. תשתמשו בקשרים הענפים שפיתחנו מהיכרותנו המעמיקה את השוק המקומי ותהנו מליווי צמוד של הצוות הקפריסאי שלנו. אנשים טובים והגונים שעובדים איתנו כבר שנים.

מחיר הייעוץ והליווי שלנו  – 1500 אירו + מע"מ התשלום בשקלים בישראל מול חשבונית. (הסכום נקוב באירו מכיוון שזה המטבע שאנו משלמים על השרותים המקומיים).

תהליך הליווי והייעוץ שלנו כולל בתוכו את השלבים הבאים: 

שיחת הכרות וייעוץ (ללא עלות)

אחרי שתשאירו פרטים, נשתדל לחזור אליכם במהירות. בשיחה הראשונה נשמח להכיר ולשמוע אתכם ולשמוע עליכם. נדבר גם  כמובן על שוק הנדל"ן בקפריסין. תוכלו לשמוע מאיתנו סקירה עדכנית ועצות שימושיות.

תהליך הבנת הצרכים ותאום ציפיות.

עכשיו אחרי שהכרנו והחלטנו שאנחנו מתאימים ורוצים להמשיך ביחד זה הזמן להבין לעומק מה אתם מחפשים, מה המגבלות שלכם ומה אתם מצפים מאיתנו. תקבלו חומרים ותראו דוגמאות לאופן הצגת הנכסים שלנו.

איתור נכסים מתאימים ממגוון סוכנויות ומוכרים פרטיים.

שוק הנדל"ן בקפריסין היא דינמי ולכן את איתור הנכסים נבצע כשנדע מתי אתם מגיעים לקפריסין. אין טעם להציג בפניכם נכסים שלא יהיו רלוונטים בעת הגעתכם. אנחנו פונים למספר מתווכים שאנחנו מכירים וסומכים עליהם וכן נבדוק מה קורה בשוק של המוכרים הפרטיים, קבוצות הפייסבוק המקומיות וקשרים אישיים.

תמונות וסרטים רלוונטים לנכסים לפני הגעתכם.

את הנכסים שנאתר כמתאימים לכם נלך לבדוק. זהו תהליך ניפוי ראשוני ומה שיתאים נצלם בוידאו ונשלח לכם. כך, עוד טרם הגעתכם לקפריסין תוכלו להתרשם ולוודא כי הבנו אתכם.

סיורי נכסים מגוונים.

ברוכים הבאים לקפריסין, זה הזמן לסייר ולראות את הסביבה ואת הנכסים שממלאים את דרישותכם.לסיור יש להקדיש לפחות יומיים רצוי שלושה כדי לא לבלבל במספר נכסים רב ביום אחד וכמובן הזדמנות לראות שוב את מה שמצא חן בעינכם מנסיוננו, לעיתים, חל שינוי ברצונותכם במהלך הסיור. סיור ממושך יותר יאפשר לנו לשנות כיוון במהירות כדי שנמצא את מה שאתם מחפשים.

שיחת ייעוץ ראשונית עם עו"ד קפריסאית

פגישה ראשונית באחד ממשרדי עריכת הדין המומלצים שלנו בפאפוס, תוכלו לשאול את כל השאלות ולקבל הסבר על כל התהליך מבחינה משפטית ובמידה ומצאתם נכס מתאים להשאיר יפוי כח נוטריוני על מנת שיוכלו לפעול בשמכם בקפריסין. לברר לעומק את מצב הנכס ולהכין את חוזה המכירה אם נדרש.

שיחת ייעוץ ראשונית עם רו"ח קפריסאית (אם נדרש)

אנו מציעים לכם פגישה ראשונית במשרד ראיית החשבון המומלץ שלנו בפאפוס. במהלך הפגישה תוכלו לשאול את כל השאלות ולקבל ייעוץ ראשוני בנושא מיסוי בקפריסין. נוכל לסייע לכם לפתוח חשבון בנק, לקחת משכנתא ולהקים חברה. יש לנו ניסיון רב בפתיחת חשבון בנק בקפריסין, לקיחת משכנתא בקפריסין והקמת חברה קפריסאית. (אירופאית)

יחס אישי - VIP

איזה כייף שיש מישהו במדינה זרה שמקבל אתכם באופן אישי ודובר עברית. 
אתם צריכים איסוף משדה התעופה?
לינה מוזלת?
עזרה באיסוף ומילוי טפסים?
משלוחים לקפריסין?
ליווי בפגישות בבנק? ופגישות בכלל?
כל זאת ועוד נעשה בשבילכם באהבה.
עיינו בשרותים הנוספים שאנחנו נותנים ותראו שהם מקיפים את כל מה שנדרש לכם.

שרות מודולרי – מצאנו חן בעינכם אבל לא מעוניינים בשרות הליווי שלנו, יש לנו שרותים נוספים:
1. שעת ייעוץ 100 אירו + מע"מ . (במידה ובהמשך תקחו את הליווי שלנו 50% קיזוז)
2. מצאתם את הנכס ומעוניינים להמשיך בתהליך הקנייה אבל מרגישים שאתם רוצים אדם מקצועי בעל ניסיון שילווה את הרכישה לצידכם – ליווי מקצועי 1,200 אירו + מע"מ.
3. סיור התמצאות – 3 שעות באזור פאפוס , הסיור יכול להיות במרחב העירוני פאפוס והכפרים הצמודים, או במרחב הכפרי של פאפוס. סיור בפאפוס והפריפרייה  300 אירו + מע"מ. סיור במרחב הכפרי 400 אירו + מע"מ.

* התשלום בשקלים בישראל מול חשבונית.

לקוחות מספרים עלינו

לפרטים נוספים אנא השאירו פנייתכם

וניצור אתכם קשר בהקדם

טלפון : 052-445-5128

אימייל: omroads@gmail.com

אתר: omroads.com